• Anasayfa
  • Genel
  • Suzanne Portnoy / Kasap, Fırıncı, Şamdancı Pdf İndir

Suzanne Portnoy / Kasap, Fırıncı, Şamdancı Pdf İndir

216

Öncelikle uyarmamız gerekir bu kitap 18+ erotik hikayeler içermektedir. Hepsi gerçek hayat hikayesinden alınmıştır. Üstelik Bu hikayeler 160’tan fazla erkekle yatan yazarın kendi hikayeleridir. Bu yatma olayına sıradan çocuklu bir anneyken birden bire 40 yaşından sonra önce kocasını boşar ardından iş dünyasına atılır. Bir birinden farklı bir çok erkekle yeri geldiğinde zevk yeri geldiğinde çıkar için birlikte olan Suzanne’nin itiraflarını şaşkınlıkla okuyacaksınız.

Kasap, Fırıncı, Şamdancı Hakkında

İngiltere’de yaşayan iki çocuk annesi 46 yaşındaki üst düzey yönetici bir iş kadını olan Suzanne Portnoyun gerçek erotik hatıraları.

Suzanne Portnoy kitabında, uzun süre seks hayatı olmayan, çocuklu, orta sınıf bir ev kadınıyken nasıl ihtiraslarının peşinden koştuğunu, 44 yaşında boşanıp istediği gibi serbest bir hayat yaşamaya karar verdiğini ve 2 yılda birbirinden farklı meslek gruplarından 162 erkekle nasıl birlikte olduğunu cesurca anlatıyor.

Suzanne Portnoy, yaşadıklarını kaleme almaktan hiç pişmanlık duymadığını, hayatını filme çekmek amacında olduğunu söylüyor. Ayrıca kitabında erkekleri çok iyi tanıdığını söyleyip erkek türlerini açıklıyor.

İngiltereyi sarsan bu kitapta siz de kendinizden bir parça bulacak, aşk ve seksin bir arada yürüyebildiğine tanık olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir