İstanbul Yılbaşı Programları

420

İstanbul Yılbaşı Programları yılın büyük bir bölümünde olduğu gibi yılbaşında da büyük eğlencelere sahne olacak kentlerimizden bir tanesidir. Yurt dışından ya da yurdun dört bir yanından ziyaretçi çekmeye hazırlanan İstanbul’da en fazla göze çarpan yılbaşı programlarını listeledik. En beğendiğiniz programa siz de giderek Yılbaşı gecenizi canlı ve heyecanlı şekilde geçirmeye başlayarak ölümsüz anlarınızdan birini oluşturabilirsiniz. İşte sizlere İstanbul yılbaşı programlarından tavsiyelerimiz;

İstanbul Yılbaşı Programları

Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Balo Salonu

Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Balo Salonu – İstanbul Yılbaşı Programları

Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Balo Salonu: 5 yıldızlı otel konforunda sizleri karşılamaya hazırlanacak olan Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Balo Salonu’nda Nev sahne alacak. 23.40 ile 01.00 arasında sahneye çıkması beklenen Nev’den önce Şeyda Erbaş 20.45 ile 22.00 saatleri arasında sahne performansını gösterecek. 01.00’den sonra saat 03.00’e kadar da DJ eşliğinde eğlenceli dakikalar yaşanacak. Meze tabağı, yılbaşı hindisi ve limitsiz içki eşliğinde sunulacak menüyü ve eğlencenin tamamını 375 TL’ye elde edebilirsiniz.

JOY Boğaz Tekne Turu

JOY Boğaz Tekne Turu – İstanbul Yılbaşı Programları

JOY Boğaz Tekne Turu: Teknede denizin üzerinde yılbaşına giriş yapmak isterseniz o zaman sizleri JOY Boğaz Tekne Turu’na davet ediyoruz. Bu tekne turunda hem eğlence programı, hem de eşsiz lezzetlerden oluşan bir menü sizleri bekliyor olacak. Teknenin kalkış saati, 20.00 olup Beşiktaş Üniversitesi’nin önünden hareket edecektir. Saat 02.30’da Beylerbeyi’nde, 03.00’te ise; Beşiktaş’ta duracak olan gecede oryantal dans, çekiliş, lazer gösterisi, canlı müzik, havai fişek gösterisi ve limitsiz içki sizleri bekliyor. Boğazın güzelliğinde yeni yıla girmenin farkını elde edin.

Nanna Restaurant Yılbaşı Etkinliği

Nanna Restaurant Yılbaşı Etkinliği – İstanbul Yılbaşı Programları

Nanna Restaurant Yılbaşı Etkinliği: Maltepe’de yer alan Nanna Restaurant herkesin ilgisini çekmeyi başaracak bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Yemeğinizi yerken Grup Trio’nun müzikleri sayesinde ruhunuzu dinlendireceğiniz gecenin sahnesine şarkıcı Yeliz damgasını vuracak. Oryantal dans gösterisinin ve DJ performansının da yer alacağı İstanbul Yılbaşı etkinliğinde kimse yerinde duramayacak. Restoranın 2. Katında Gökhan Biliç ile Fasıl dinletisi de yer alacak. Dileyenler rezervasyonunu 2. Kattan yaparak bu ayrıcalıklara da sahip olabilirler. Özellikle Maltepe sahile yakın bir yerde konumlanması ile dikkatleri üzerine çeken Nanna Restaurant son derece fazlaca tercih edilecek gibi duruyor. Elinizi çabuk tutmanızı sizlere önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir