Enpara Kredi Kartı: Aidat Almayacak Verecek!

676

Enpara kredi kartı için yıllık kart aidatı almayacağız vereceğiz diyor. Zaten kullananlar bilir enpara’nın avantajlarını ama sizcede bu enpara için bile çok şaşırtıcı değil mi?

Enpara kredi kartı

Enpara kredi kartı

Enpara kredi kartı şuan için henüz yok ama sitesinde belirttiğine göre çok yakında, muhtemelen 2018’in ilk aylarında çıkacak ve enparalıları mutlu edecek. Daha önce(bir sene kadar) müşteri hizmetleri ile görüşmem olmuştu o zaman söylemişlerdi tabii bir çok kişiyede söylemişler ama net bilgi vermemişlerdi ama artık kesinleşti. Enpara kredi kartı çıkacak!

Enpara kredi kartı

Yaptığı saymakla bitmeyecek kampanyalar, bütün işlemler için sıfır masraf, kullanım ücreti almaması gibi üstün özellikleri ile gönlümüzde taht kurması yetmiyormuş gibi birde bazı şartlarda kredi kartı kullanan müşterilere ilk iki yıl boyunca yıllık kart aidat’ı almayıp üstüne kart aidat’ı vereceklerini belirttiler.

Şartları şurtları neymiş, başka ne varmış ne yokmuş birde kendilerinden dinlemek istiyorsanız lütfen buraya tıklayın.

Bu güzel hizmet için Enpara’ya şimdiden teşekkür ediyorum.

Yeri gelmişken UYARI.

Son zamanlarda bir dolandırıcılık yöntemi varki nerdeyse bütün bankaların isimlerini kullanarak sahte siteler ile insanları dolandırmaya çalışıyor ve maalesef dolandırıyorlar.

-Görsel 1-

-Görsel 1-

Peki nasıl? Biliyorsunuz ki enpara güzel kampanyalar yapıyor ve müşterilerin neredeyse hepsi mutlu ve enparayı seviyor. Dolandırıcılar bunuda kullanarak sadece Enpara değil diğer bankalar adınada facebook gibi yerlerde çok cazip kampanya reklamları veriyor ve kullanıcı tıkladığında benzer ama farklı bir adrese gidiyor, yönlendiği sitede aynı tasarımda olunca ve minnacık bir dalgınlıkla giriş bilgilerinizi giriyorsunuz ve lanet olası dolandırıcının tuzağına düşmüş oluyorsunuz.

-Görsel 2-

-Görsel 2-

Bunun önüne geçmek için tarayıcıdaki adres çubuğuna dikkat etmemiz yeterli, gayet basit. Lütfen dikkat edin ve çevrenizi bu konuda uyarın, umarım kimse bu duruma düşmez.

Örnek reklam görüntüsünü görsel 1’de görebilirsiniz. Gördüğünüz gibi çok cazip bir kampanya için facebook’a reklam verilmiş ama reklama dikkatli bakıldığında alttaki site adresinde bir tuhaflık var ama çok dikkatli bakmak gerekli. Özellikle dikkat edilmezse fark edilmeyecek şekilde maalesef.

Görsel 2’de kampanya reklamına tıkladıktan sonra gidilen site. Buda gördüğünüz gibi enpara giriş ekranının birebir aynısı ama site adresine bakarsanız bir anormallik olduğunu anlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir