• Anasayfa
  • Genel
  • En Çok Kullanılan Arkadaşlık ve Çöpçatanlık Uygulamaları

En Çok Kullanılan Arkadaşlık ve Çöpçatanlık Uygulamaları

355

Akıllı telefonların yaygınlaşması ve kullanım alanlarının çoğalması beraberinde mobil uygulamaları da çoğaltarak, yeni bir mobil uygulamalar dönemi başlattı. Hemen her şeyin bir mobil uygulaması olduğu bu dönemde, kişilerin artık daha fazla sosyalleşmesine imkan tanıyan uygulamalar en popüler uygulamalar. Arkadaşlık kurma, yeni kişilerle tanışma, sohbet etme imkanı tanıyan bu uygulamalar arasında ki en popüler arkadaşlık uygulamalarını sizin için derledik.

En Çok Kullanılan Arkadaşlık ve Çöpçatanlık Uygulamaları;

Tinder logo

Tinder logo

1.Tinder: Şüphesiz en çok kullanılan ve tercih edilen mobil uygulamaların başında Tinder gelir. Kendisini sürekli olarak güncelleyen ve geliştiren bu uygulama ile size yakın kişilerin profillerini görürsünüz. Karşılıklı olarak birbirinizin profilini beğenirseniz, iletişim kurmaya ve konuşmaya başlayabilirsiniz.

İnstaMessage logo

İnstaMessage logo

2.InstaMessage: Bu uygulama ile İnstagram kullanıcılarından sizin konumunuza yakın olan kişileri görebilirsiniz. Üstelik takip isteği göndermek zorunda kalmadan direk olarak kişiye mesaj gönderebilirsiniz. Bu nedenle arkadaşlık kurmak isteyenlerin çoğunlukla kullandığı bir programdır.

Skout logo

Skout logo

3.Skout: Skout akıllı telefon kullanıcılarının oldukça fazla tercih ettiği bir arkadaşlık uygulamasıdır. Bu mobil uygulamanın diğerlerinden en önemli farkı ise arkadaşlık kurmak istediğiniz kriterleri belirleyerek bir filtre uygulayıp ona göre bir eşleştirme yapmasıdır.

OkCupid logo

OkCupid logo

4.OkCupid: Bu mobil uygulama hem dünyada, hem de Türkiye’de en fazla kullanılan mobil uygulamalar arasında. Bu mobil uygulamada mesaj kutusu biraz sınırlı tutulmuş, fakat bir eşleşme yaşadığınız zaman hem sınırsız, hem de ücretsiz mesajlaşma imkanı sunuyor. Uygulamanın bu kadar tercih edilmesinin nedeni ise en başarılı eşleştirme algoritmasına sahip olması.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir