Antalya Yılbaşı Programları

668

Antalya sadece yaz mevsiminde olan canlılığı ile değil, bir yandan da yılbaşı gecesi için yaptığı hazırlıklarla eğlence severlerin göz bebeği olmaya devam ediyor ve Antalya yılbaşı programları düzenleniyor. Hem Antalyalıları, hem de Antalya’ya gelerek yılbaşı eğlencesine katılmak isteyenlere yönelik hazırlanan eğlenceli antalya yılbaşı programlarını sizlere sunduk. Bu listeden gözünüze kestirdiğiniz program için rezervasyon yaptırmanız mümkün şekilde gözükmektedir.

Antalya Yılbaşı Programları

Antalya - Akra Otel Yılbaşı Programı

Antalya – Akra Otel Yılbaşı Programı

Akra Otel Antalya Yılbaşı Programları: Akra Otel bu yılbaşında Antalya’ya gelenlere büyük çapta bir eğlence yaşatacak. Otel eğlencesi saat 19.30’da başlayacak. 20.00’ye kadar karşılama kokteyli sunulacak. 20.00 ile 21.30 arasında fasıl eğlencesi sizleri bekliyor olacak. 21.30 ile 22.00 arasında oryantal gösterisi yapılacak ve ardından hediye çekilişine geçilecek. Hediye çekilişinde ilk ödül 3 çifte tek gece konaklama ve ertesi gün brunch şeklindeyken, ikinci ödüller 3 çifte Asmani Restoran’da akşam yemeğidir. Son ödülde ise; 3 çifte klasik masaj verilecek. 22.20 ile 00.30 arasında Sibel Tüzün sahnede şarkılarıyla keyiflendirecek. 01.00 ile 03.00 saatleri aralığında işkembe ve mercimek çorbası ikram edilerek geceye son verilecek.

Antalya - Sueno Otel Deluxe Belek Yılbaşı Programı

Antalya – Sueno Otel Deluxe Belek Yılbaşı Programı

Sueno Otel Deluxe Belek Antalya Yılbaşı Programları: Antalyalılara keyifli bir yılbaşı gecesi yaşatmayı planlayan diğer otel ise; Sueno Otel Deluxe Belek olmaktadır. Tatil hediyeleri ve yılbaşı çekilişleri neticesinde başlayacak olan programa, piyano dinletisi ve yılbaşı kokteyl ile devam edilecek. Otelde sahneye Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası çıkacak. Birbirinden güzel müzikleri ile eğlendirecek olan Enbe Orkestrası, Behzat Gerçeker eşliğinde de ruhunuzu okşayacak. Çocuklu aileleri de düşünen otelin yılbaşı programında çocuklar için ayrı program düzenlenmektedir. Bu nedenle de çocuklu ailelerin rağbet göstereceği bir program olacağa benzemektedir.

Antalya - Maaritim Pine Beach Otel Belek Yılbaşı Programı

Antalya – Maaritim Pine Beach Otel Belek Yılbaşı Programı

Maritim Pine Beach Otel Belek Antalya Yılbaşı Programları: Antalya’da yılbaşı gecesi için ayrı bir rüzgar estirmeyi planlayan otellerden biri de Maritim Pine Beach Otel Belek’tir. Otelin yılbaşı programına göz attığımızda; 10.00 ile 17.00 arasında bile çeşitli eğlencelerin olduğunu görmekteyiz. 18.30’dan sonra kokteyl ile yılbaşı programına başlayacak olan otelde Ziynet Sali saat 22.30 ile birlikte sahneye çıkacak. 00.30’a kadar sahnede kalacak olan Sali, şarkılarıyla coşturacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir