• Anasayfa
  • Genel
  • 2018 Yılbaşı Etkinlikleri: İstanbul – Ankara – İzmir

2018 Yılbaşı Etkinlikleri: İstanbul – Ankara – İzmir

479

Yılbaşı gecesine çok az bir zaman kaldı. Durum böyle olunca da herkes merak içerisinde gecenin gelmesini ve tüm yılın yorgunluğunu atmak istediğini belirtiyor. Biz de sizler için en çok gidilen yerlerdeki 2018 yılına girerken yapılacak yılbaşı etkinliklerini araştırarak yazımızda sıraladık. Yılbaşı gecesi için programınızı bu listeden yapmaya başlayarak hemen bilgi alabilirsiniz.

Yılbaşı Etkinlikleri 2018

İstanbul 2018 Yılbaşı Etkinlikleriİstanbul 2018 Yılbaşı Etkinlikleri

İstanbul’da yılbaşı gecesi için saat 19.30 ile 03.00 arasında Nev rüzgarı esecek. Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Balo Salonu kapsamında düzenlenecek olan yılbaşı partisinde Şeyda Erbaş’ta geceye eğlence katacak. Ayrıca Latin Dansları ile birlikte samba gösterileri de yapılacak. Dj ile after parti düzenlenecek olan gecede limitsiz içki sunulurken; kişi başı ücret 375 TL olarak belirlendi. Ayrıca 0 ile 6 yaş aralığındaki çocuklar ücretsiz giriş yapabilecek. Divan Mutfağı ile birlikte sunulacak yemek menüsü de oldukça lezzetli. Ayrıca Yılbaşı Hindisi ikramı da yapılacak. Muhteşem bir Yılbaşı gecesi için bu organizasyonu tercih edebilirsiniz.

Ankara 2018 Yılbaşı EtkinlikleriAnkara 2018 Yılbaşı Etkinlikleri

Ankaralıları da tıpkı İstanbullular da olduğu gibi heyecanlı ve bir o kadar da eğlenceli Yılbaşı gecesi bekliyor. Eşsiz sesi ve duru güzelliği neticesinde herkesi büyülemeye hazırlanan Şevval Sam yine coşturacak gibi duruyor. Winner İncek Hotel’de çıkmaya hazırlanan Şevval Sam’a aynı sahnede Haktan da eşlik edecek. 299 TL’ye alabileceğiniz bu eğlence programında sınırsız içki hizmeti ile, ordövr tabağından tatlısına ve hindi tandırlı ana yemeğine kadar birçok lezzet ikram edilecek.

İzmir 2018 Yılbaşı Etkinlikleriİzmir 2018 Yılbaşı Etkinlikleri

İzmir’in Konak ilçesinde  yer alan Aksan Otel’de müthiş bir yılbaşı eğlencesi sunulmak için sizleri bekliyor. Grup Batılılar Orkestrası, Solist Nilgün, Fasl-ı Şahane ve Oryantal Didem’in boy göstereceği gecede her bütçeye uygun fiyatlar sunuluyor. Mavi Masa’yı tercih edenler limitsiz içki ve Gala yemeği ikramı alarak 195 TL ödeyerek aynı masa için Brunch ve konaklama isteyen kişiler 250 TL ödemeliler. Eğer kırmızı masayı tercih ederseniz burada da Gala yemeği ve limitsiz içki dahilinde 240 TL öderken brunch ve konaklamalı kırmızı masa size 300 TL’ye gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir